Kontakta oss.

Fråga Oscar!

Du kan alltid höra av dig till oss om det är något du undrar. Ett smidigt sätt är att använda formuläret nedan. Beskriv bara vad du vill ha hjälp med så återkommer vi snarast med svar. Du kan självklart också ringa oss direkt!

 

Försäljning & Kundservice 0303-170 50

Produktsupport 0303-23 31 60

Post- & besöksadress.

Oscar Medtec AB
Arntorpsgatan 24
442 45 Kungälv
info@oscarmedtec.se
Växel: 0303-170 50
Fax: 0303-130 50

Personal

Fredric Ericson

VD
fredric.ericson@oscarmedtec.se
0303-23 31 53

Linda Ericson

vice VD/Marknadschef
linda.ericson@oscarmedtec.se
0303-23 31 55

Håkan Ericson

Styrelseordförande
hakan.ericson@oscarmedtec.se
0303-23 31 54

Erik Sand

Försäljningschef
erik.sand@oscarmedtec.se
0303-23 31 65
0723-11 00 28

Krister Runstedt

Säljare
krister.runstedt@oscarmedtec.se
0303-23 31 59
0706-17 07 87

Jean Perlerot

Säljare
jean.perlerot@oscarmedtec.se
0303-23 31 61
0723-00 33 22

Mikael Andersson

Säljare
mikael.andersson@oscarmedtec.se
0303-23 31 63
0723-09 53 02

Angelica Winqvist

Kvalitetsansvarig
angelica.winqvist@oscarmedtec.se
0303-23 31 51

Susanne Gawell

Affärs- & Marknadskoordinator
susanne.gawell@oscarmedtec.se
0303-23 31 64

Caroline Christensen

Administratör
caroline.christensen@oscarmedtec.se
0303-23 31 52

Eva Falkhede

Ekonomiansvarig
eva.falkhede@oscarmedtec.se
0303-23 31 56

Gay Åvall

Service- & Utvecklingschef
gay.avall@oscarmedtec.se
0303-23 31 57

Rickard Starke

Produktionschef
rickard.starke@oscarmedtec.se
0303-23 31 58

Marcus Dahlström

Servicetekniker
marcus.dahlstrom@oscarmedtec.se
0303-23 31 62