Kontakta oss.

Fråga Oscar!

Du kan alltid höra av dig till oss om det är något du undrar. Ett smidigt sätt är att använda formuläret nedan. Beskriv bara vad du vill ha hjälp med så återkommer vi snarast med svar. Du kan självklart också ringa oss direkt!

 

Kundservice & Försäljning: 0303-170 50 

Användarsupport (servicetekniker): 0303-23 31 60

Post- & besöksadress.

Oscar Medtec AB
Arntorpsgatan 24
442 45 Kungälv
info@oscarmedtec.se
Växel: 0303-170 50
Fax: 0303-130 50

Personal

Fredrik Löfgren

VD
fredrik.lofgren@oscarmedtec.se
0303-23 31 66
0707-10 38 28

Ena Imstedt

Administrativ- & HR-chef
ena.imstedt@oscarmedtec.se
0303-23 31 58

Pontus Holm

Försäljningschef
pontus.holm@oscarmedtec.se 
0303-23  31 53
0767-23 31 53

Jean Perlerot

Säljare
jean.perlerot@oscarmedtec.se
0303-23 31 61
0723-00 33 22

Ulrika Ihl Swerin

Säljare
ulrika.ihl.swerin@oscarmedtec.se
0303-23 31 59
0767-88 82 11

Mikael Andersson

Säljare
mikael.andersson@oscarmedtec.se
0303-23 31 63
0723-09 53 02

Heidi Destberg

Affärsområdeschef Läkemedelsförvaring
heidi.destberg@oscarmedtec.se
0303-23 31 67
0709-60 90 09

Ellinor Hultman

Kvalitet- & hållbarhetsansvarig
ellinor.hultman@oscarmedtec.se
0303-23 31 51

Carina Andersson

Marknad- & kommunikationsansvarig
carina.andersson@oscarmedtec.se
0303-23 31 55

Susanne Gawell

Affärskoordinator
susanne.gawell@oscarmedtec.se
0303-23 31 64

Egle Loc

Administratör
egle.loc@oscarmedtec.se
0303-23 31 52

Eva Falkhede

Ekonomiansvarig
eva.falkhede@oscarmedtec.se
0303-23 31 56

Christer Sommargren

Produktionschef
christer.sommargren@oscarmedtec.se
0303-23 31 65

Gay Åvall

Utvecklingschef/servicetekniker
gay.avall@oscarmedtec.se
0303-23 31 57

Erik Hacker

Serviceansvarig servicetekniker
erik.hacker@oscarmedtec.se
0303-23 31 62